ANTONYM Blog

Pozycjonowanie dla swoich

Usługa pozycjonowania stron staje się częścią oferty w przypadku gdy ANTONYM jest twórcą strony. To sprawdzona i skuteczna metoda – znając stronę niemal na wylot o wiele łatwiej dostosowywać ją do zmieniających się wymagań oraz na bieżąco edytować jej elementy.

Google – narzędzia pracy

Bez narzędzi Google moja praca byłaby trudniejsza do wykonania. Przygotowywanie konspektów współpracy, dokumentów, spotkań i wydarzeń, udostępnianie zasobów, przechowywanie ich w chmurze i tak dalej. Brak dostępności usług Google oznacza czasowy paraliż firmy, co...

Odświeżona strona Fundacji

Cechą charakterystyczną jest nieustanny rozwój tej witryny, dalsze szukanie rozwiązań, większe lub mniejsze edycje elementów.

Przerwa

Każdego roku obiecuję sobie, że będę niedostępny, że odpocznę od pracy, nie będę doglądał realizacji. W zeszłym roku się udało, prawie w całości.

Lubimy święta, przyzwoicie i o czasie

Nie, nie sugeruję i nie prowadzę moim klientom reklam świątecznych w listopadzie. Harmonogram prac przewiduje wprawdzie przygotowanie materiałów już we wrześniu, ale ich wykorzystanie zaczyna się od początku grudnia. Być może to efekt własnych...